Raukšles lyginančios kapsulės Padidinti

Raukšles lyginančios kapsulės

malukap

Itin efektyvios raukšles lyginančios kapsulės. 30 kapsulių

Smulkiau

45,00 €

Apie prekę

Prabanga dvelkiančios raukšles lyginančios kapsulės - puiki dovana mylimai žmonai.

 

Malu Wilz kapsulės pripildytos lengvučio serumo, kuris greitai susigeria į odą ir nepalieka riebaus sluoksnio. Jas, veido ir dekolte odai, galima naudoti kasdien. Vos po pirmos kapsulės ne tik pajusite, bet ir pamatysite, kad oda tapo stangresnė.

 

Regeneruojantis serumas veikia trijose laiko dimensijose:

Optinis raukšlelių sumažinimas vos per kelias minutes:

Šviesą atspindintys pigmentai ir hialurono rūgšties mikrosferos padengia mimikos raukšles, smulkias raukšleles sumažina akimirksniu. Jūsų oda, po serumo panaudojimo, tiesiog spindi šviežumu, gaiva.

Sveika ir stangri oda per kelias dienas:

Geltonojo kladrasčio (Cladrastis kentukea) ekstraktai sumažina mimikos raumenų susitraukimus ir atpalaiduoja juos. Dėl šios priežasties oda tampa stangresnė ir elastingesnė.

Odos nelygumų išlyginimas per kelias savaites:

Gailučių (paracress) gėlių ekstraktas sustiprina odos struktūrą ir padeda veido raumenims atsipalaiduoti. Levandos ekstraktai skatina ląstelių regeneraciją, tad, naudojant reguliariai, padeda odai atrodyti jaunai ir gaiviai. Viršutinio odos sluoksnio būklei palaipsniui gerėjant, oda stangrėja, nebelieka tempimo pojūčio.

 

Naudojimas

Atidarykite kapsulę sukamuoju judesiu pašalindami mažą lašelio formos išsikišimą. Išspauskite kapsulės turinį ant pirštų galiukų. Įmasažuokite į nuplautą veido odą, ar specialiai probleminėse vietose (kakta, akių, lūpų kampučiai) ryte ir vakare prieš odos drėkiklių aplikaciją.

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Raukšles lyginančios kapsulės

Raukšles lyginančios kapsulės

Itin efektyvios raukšles lyginančios kapsulės. 30 kapsulių

Parašyti atsiliepimą