STRETCH MARKS Padidinti

STRETCH MARKS

STRETCH MARKS

STRETCH MARKS – ATSTATANTIS KREMAS STRIJŲ NAIKINIMUI ( 200ml).

Smulkiau

41,51 €

Apie prekę

STRETCH MARKS – ATSTATANTIS KREMAS STRIJŲ NAIKINIMUI ( 200ml)

Intensyviai stimuliuoja ląstelių regeneraciją ir jungiamojo audinio atkūrimą, pagerina odos tonusą ir tekstūrą.

Puikiai tinka strijų, atsiradusių nėštumo metu, žindant kūdikį, dėl nutukimo, dietų laikymosi, spartaus augimo ir t.t. gydymui. Turi stiprų lipolitinį poveikį ­ veikia adipocitus septynis kartus stipriau už kitus lipolitinius preaparatus. Atstato elastino skaidulas ir fibrilinius elementus.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

Vanistryl 5% ­ inovatyvus jūrinis komponentas, padeda atstatyti pažeistą kolageno ir elastino pluošto struktūrą. Sudėtyje yra daug aktyvių junginių, kurie skirti jau susiformavusių srijų gydymui ir užkirsti kelią naujoms susidaryti. Padeda palaikyti odos drėgmę ir švelnumą. Organinis Silicis 5% ­ struktūrinis jungiamojo audinio elementas, pasižymintis atjauninančiu, regeneruojančiu ir drėkinamuojų poveikiu. Stimuliuoja fibroblastų proliferaciją, kolageno ir elastino sintezę, aktyvuoja epidermio ir dermos regeneraciją, stabdo nefermentinę jungiamojo audinio proteinų glikozilinimo reakciją. Atstato metabolizmą, stabdo senėjimą, lygina raukšles, stangina ir liftinguoja odą. Turi stiprų lipolitinį poveikį ­ veikia adipocitus septynis kartus stipriau už kitus lipolitinius preaparatus.

Atstato elastino skaidulas ir fibrilinius elementus. Kolagenas 2% ­ tai pluoštinis baltymas, suteikiantis odai stangrumo ir užtikrinantys tinkamą drėkinimo sistemą. Kolagenas lemia odos ir kitų audinių elastingumą.

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

STRETCH MARKS

STRETCH MARKS

STRETCH MARKS – ATSTATANTIS KREMAS STRIJŲ NAIKINIMUI ( 200ml).

Parašyti atsiliepimą